Początki powstania Firmy HOLSTERS HPE Polska datuje się na 1924 rok. Jesteśmy firmą z tradycjami rodzinnymi, gdzie wiedza i doświadczenie przekazywane były z pokolenia na pokolenie.

W obecnej formie firma działa od 1990 roku i zajmuje się produkcją oraz dystrybucją wyposażenia specjalnego i taktycznego dla policyjnych oddziałów specjalnych, wojska, żandarmerii wojskowej, straży granicznej, agencji ochrony. Wytwarzamy również akcesoria obronne oraz artykuły militarne przeznaczone na rynek cywilny.  Nasze wieloletnie doświadczenie w branży militarnej pozwala oferować produkty najwyższej jakości, spełniające wysokie wymagania naszych klientów.

Jesteśmy również jednym z największych producentów gazów pieprzowych w Europie. Nasze gazy obronne marki Hi-max są oficjalnym produktem używanym przez polską Policję oraz są sprzedawane i doceniane w Niemczech, Francji, Czechach, Słowacji, Włoszech, Węgrzech, USA. Produkujemy również najsilniejsze dostępne na rynku gazy pieprzowe Predator.

Dzięki współpracy z wiodącymi ośrodkami badawczymi w kraju i na świecie, gdzie przeprowadzane są badania wyrobów oraz dzięki ścisłej współpracy ze światowymi producentami sprzętu specjalistycznego dążymy do wprowadzania na rynek coraz lepszych i bardziej zaawansowanych technologicznie produktów, spełniających wymogi naszych klientów.

Od ponad 20 lat dostarczamy produkty takie jak gaz pieprzowy, kabura do broni, kajdanki policyjne do w/w służb mundurowych. Nasze produkty dostępne są również na rynek cywilny, a dzięki najwyższym wymaganiom stawianym przez polską oraz europejską policję, klient indywidualny może być pewien jakości która zdecydowanie przewyższa produkty oferowane przez konkurencję. 

Misja naszej firmy to :

 • zaspokajanie potrzeb i wymagań klientów,
 • utrzymanie zaufania klientów,
 • wysoką jakość i wiarygodność świadczonych prac

Jesteśmy przedstawicielem na Polskę wielu wiodących światowych firm takich jak:

 • FOBUS Holsters
 • Paulson International,
 • MAPA,
 • Blackhawk USA
 • Global Armor,
 • KERMEL
 • Honywell Defence
 • Alta Industries
 • T-Reign
 • Haix Boots

Utrzymujemy ścisłą współpracę z wiodącymi polskimi firmami branży militarnej jak: MASKPOL S.A., Fabryka Broni “ŁUCZNIK” - Radom, BUMAR

Współpracujemy z akredytowanymi ośrodkami badawczymi, gdzie nadawane są certyfikaty na wyroby militarne specjalnego przeznaczenia - ITB “MORATEX” - dla MSWiA (policja, straż graniczna), WITU w Zielonce na potrzeby wojska.

Nasze główne działy to  militaria sklep, wyposażenie obronne sklep, wyposażenie taktyczne sklep, artykuły militarne sklep, akcesoria obronne używane przez Służby Mundurowe

Wyposażenie taktyczne sklep z dużym wyborem

Od ponad 20 lat dostarczamy produkty takie jak gaz pieprzowy czy gaz obronny do polskiej policji, żandarmerii wojskowej i służby więziennej. W ofercie znajdują się także liczne artykuły taktyczne. Kajdanki metalowe używane przez policję w Polsce, USA, Wielkiej Brytanii oraz Niemczech, a także ich plastikowe i sznurkowe odpowiedniki. Nasze produkty dostępne są również dla rynku cywilnego, a dzięki najwyższym wymaganiom stawianym przez polską oraz europejską policję, klient indywidualny może być pewien jakości, która zdecydowanie przewyższa produkty oferowane przez konkurencję. Gdy potrzebne Ci jest wyposażenie taktyczne, HPE oferuje szeroki asortyment światowych marek: FOBUS Holsters, Paulson International czy MAPA.