Poniżej odpowiedzi na najczęstsze pytania zadawanie przez naszych klientów

1. Czy produkty dostępne na stronie są wytwarzane przez Holsters HPE Polska?

TAK. Większość produktów dostępnych na stronie internetowej www.hpe.pl w tym artykuły takie jak: gaz pieprzowy, gaz obronny, kabura do broni, ładownica do broni, kajdanki policyjne są wytwarzane przez Holsters HPE Polska z zachowanie najwyższych standardów narzuconych przez policję i inne służby mundurowe 

2. Czy firma Holsters HPE Polska jest oficjalnym dystrybutorem innych firm?

Ponad 90% artykułów będąch w ofercie naszej firmy jest produkowane przez nas, wyjątkiem są kabury Firmy Fobus, której to jesteśmy jedynym oficjalnym dystrybutorem na rynek polski, dzięki czemu możemy zaoferować najkorzystniejsze ceny. Posiadamy rówież 99% produktów firmy Fobus na stanie magazynym, jednakże nie wszytkie są dostępne na stronie sklepu internetowego - jest to spowodowane ogromną ilością produktów oferowanych przez firmę Fobus i umieszczenie mało popularnych modeli mogłoby spowodować mniejszą czytelność naszej strony. W przypadku mało popularnych produktów prosimy o bezpośedenie zapytanie poprzez maila.

3. Czy na stronie internetowej można znaleźć wszytkie produkty oferowane przez Holsters HPE Polska?

NIE. Produkty specjalistyczne, takie jak tarcze kuloodporne, kamizelki kuloodprne, kolimatory, hełmy kuloodprone itd., produkowane przez naszą firmę i  dostarczane bezpośrednio do Polcji oraz Wojska Polskiego nie są oferowane poprzez sklep internetowy. W przypadku zainteresowaniem produktami takimi jak wyposażenie obronne, wyposażenie taktyczne, artykuły militarne, akcesoria obronne prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. 

4. Dlaczego produkty Holsters HPE Polska oferowane są w tak atrakcyjnej cenie?

Proszę pamietać że jesteśmy producetem oferowanych produktów, często jak np w przypadku gazów pieprzowych jedynym w Polsce. Firmy oferujące np. konkurenycjne gazy pieprzowe są ich dystrybutorami co oznacza że do ceny produktu muszą doliczyć marżę producenta, koszt transportu, cło, podatek, oraz dodać swój zysk.

Holsters HPE Polska jako producent unika tych opłat dzięki czemu możemy zaoferować lepszy produkt w niższej cenie.

Najczęstsze pytania klientów HPE o akcesoria obronne

Kabura do broni, kajdanki czy gaz obronny to akcesoria obronne, które tutaj zakupisz. Jeśli masz jakieś pytania, tutaj dowiesz się, że większość produktów dostępnych na stronie internetowej www.hpe.pl jest wytwarzanych przez Holsters HPE Polska z zachowaniem najwyższych standardów narzuconych przez policję i inne służby mundurowe. Dodatkowo, choć na stronie znajdziesz szeroki wybór, to specjalistyczne wyposażenie taktyczne, takie jak tarcze i kamizelki kuloodporne, kominiarki, hełmy kuloodporne itd., produkowane przez naszą firmę i dostarczane bezpośrednio do Policji oraz Wojska Polskiego, nie są oferowane poprzez sklep internetowy. W przypadku zainteresowania tego typu produktami, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.